Internet bezprzewodowy

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Łukasz GOŚĆ 24-06-11 16:52

Cześć, jak wygląda kwestia internetu wi-fi w okolicach Koprzywnicy? Zamierzam się przeprowadzić w Wasze okolice, a z tepsą nie mogę dojść do porozumienia. Macie jakieś firmy godne polecenia, ew. których należy unikać?

Odpowiedz Cytuj
Majka GOŚĆ 30-06-11 12:32

Tarnobrzeski SiS wymienia podobno wszystkie nadajniki a przy okazji montuje nowe. Co prawda to radiówka ale przyjeżdżają na miejsce sprawdzają zasięg i dopiero wtedy zakładają albo nie. Stawki też mają konkurencyjne tu masz linka  [LINK] ja do nich dzwoniłam ale jestem umówiona dopiero po 10 lipca. Jeżeli byś założył neta to daj znać jakiego i czy warto akurat z tej firmy. Moje gg 9172110

Odpowiedz Cytuj
Betsy GOŚĆ 05-07-11 17:50

Never seen a bteetr post! ICOCBW

Odpowiedz Cytuj
Łukasz GOŚĆ 14-07-11 9:38

Prawdopodobnie zdecyduję się właśnie na ich ofertę. Niby sporo jest firm, które teoretycznie mają zasięg w okolicy ale ta zdecydowanie prezentuje się najpoważniej (inni mają problem nawet z odebraniem telefonu). Przy parametrach łącza, które mnie interesują nie są niestety tani, ale internet jest mi niezbędny, więc muszę brać co jest.Jeżeli instalacja dojdzie do skutku opiszę wrażenia z użytkowania.

Odpowiedz Cytuj
Łukasz GOŚĆ 14-08-11 23:42

No i lipa, odpuściłem sobie tę firmę. Pracownik przez 3 tygodnie nie miał czasu nawet przygotować dla mnie oferty - tłumacząc się, że ma mnóstwo pracy ponieważ mają ciągle awarie - niezła reklama. Skoro mają takie problemy na etapie pozyskiwania klienta, to co by było później... Dogadałem się jakoś z tepsą - nie jest tak jakbym chciał, ale lepszy rydz niż nic.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://koprzywnica.istrefa.com

istrefa gmina Koprzywnica | istrefa powiat sandomierski | istrefa świętokrzyskie | istrefa Polska

Koprzywnica - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat sandomierski, województwo świętokrzyskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 26-660 27-600 27-660


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem